Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Swadzim

Swadzim, wielkopolskie

  • 599 000 zł
  • 58,94 m²
  • 10 162,88 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Nizio

Skontaktuj się

Mieszkanie Swadzim

Swadzim, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

599 000 zł

58,94 m²

10 162,88 zł/m²

Mieszkanie Swadzim

Zaktualizowane: 14 maja 2026

599 000 zł 58,94 m² 10 162,88 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter
Liczba pokoi:
3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 599 000 zł (10 162,88 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 58,94 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grunt to Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1123/13274/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,94 m², położone w Swadzimiu, w gminie Tarnowo Podgórne.
To propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania.
Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, czterorodzinnego budynku i posiada osobne wejście, co zapewnia większą prywatność oraz wygodę codziennego użytkowania. (...)

Agent

Izabela Nizio

535 853...

535 853 853

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela Nizio

535 853...

535 853 853

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości